:: Odzież robocza ::

UBRANIE ROBOCZE MASTER-

PROFESJONALNE UBRANIA ROBOCZE WYKONANE Z WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁU O DUŻEJ GRAMATURZE 270-280G/M2 SKŁAD: 65% POLIESTRU I 35% BAWEŁNY. MATERIAŁ TEN ZAPEWNIA INTENSYWNOŚĆ KOLORU I STABILNY ROZMIAR PO WIELOKROTNYM PRANIU. DOSTĘPNE KOLORY: ZIELONE, NIEBIESKIE.CZERWONE.

UBRANIE ROBOCZE COMFORT-

PROFESJONALNE UBRANIA ROBOCZE: BLUZA DO PASA + SPODNIE OGRODNICZKI WYKONANE Z WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁU O GRAMATURZE 230-240G/M2. SKŁAD: 65% POLIESTRU I 35% BAWEŁNY. MATERIAŁ TEN ZAPEWNIA INTENSYWNOŚĆ KOLORU I STABILNY ROZMIAR PO WIELOKROTNYM PRANIU. DOSTĘPNE KOLORY: ZIELONE, NIEBIESKIE, CZERWONE,BIALE, POMARAŃCZOWE.

UBRANIE ROBOCZE EXPERT-

PROFESJONALNE UBRANIA ROBOCZE: BLUZA DO PASA + SPODNIE OGRODNICZKI WYKONANE Z WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁU O DUŻEJ GRAMATURZE 290-300 GRAM/M2, SKŁADZIE: 65% POLIESTRU I 35% BAWEŁNY. MATERIAŁ TEN ZAPEWNIA INTENSYWNOŚĆ KOLORU I STABILNY ROZMIAR PO WIELOKROTNYM PRANIU. DOSTĘPNE KOLORY: ZIELONE , NIEBIESKIE.

BLUZA PROFESSIONAL-

BLUZA TYPU ''SZWEDZKIEGO'' PROFFESIONAL O WYJĄTKOWO ATRAKCYJNYM WZORNICTWIE I DOSKONAŁEJ FUNKCJONALNOŚCI, WYKONANA Z BARDZO WYTRZYMAŁEJ SPECJALISTYCZNEJ TKANINY 65% I 35% BAWEŁNY O BARDZO WYSOKIEJ GRAMATURZE 300-320 G/M2 ORAZ MOCNYM ZWARTYM SPLOCIE. CHARAKTERYSTYKA: - PROFESJONALNE SZYCIE I ESTETYKA WYKONANIA - POTRÓJNE I PODWÓJNE SZWY ORAZ LICZNE SOLIDNE RYGLÓWKI WZMACNIAJACE DODATKOWO MIEJSCA SZCZEGÓLNIE NARAŻONE NA ROZERWANIE - 5 KIESZENI, W TYM 3 Z PATKAMI ZAPINANYMI NA RZEPY - ZAPINANA NA ZAMEK OSŁONIĘTY LISTWĄ ZAPINANĄ NA RZEPY - MOŻLIWOŚĆ REGULACJI SZEROKOŚCI RĘKAWA PRZY MANKIECIE - TRANSPIRATORY POWIETRZA - ODPOWIEDNIO DOBRANA SZEROKOŚĆ KARCZKA DO WYKONANIA POD NIM NADRUKU NA WŁAŚCIWEJ WYSOKOŚCI - DÓŁ BLUZY ZAKOŃCZONY LISTWĄ ZE ŚCIĄGACZEM NA GUMĘ - BARDZO NISKA KURCZLIWOŚĆ, NAWET PO WIELOKROTNYM PRANIU - STABILNOŚĆ KOLORU KOLOR: STALOWY, KARCZEK CZARNY, DODATKI W KOLORZE POMARAŃCZOWYM I CZARNYM.

OGRODNICZKI PROFESSIONAL-

SPODNIE OGRODNICZKI PROFFESIONAL O WYJĄTKOWO ATRAKCYJNYM WZORNICTWIE I DOSKONAŁEJ FUNKCJONALNOŚCI, WYKONANA Z BARDZO WYTRZYMAŁEJ SPECJALISTYCZNEJ TKANINY 65% I 35% BAWEŁNY O BARDZO WYSOKIEJ GRAMATURZE 300-320 G/M2 ORAZ MOCNYM ZWARTYM SPLOCIE. CHARAKTERYSTYKA: - PROFESJONALNE SZYCIE I ESTETYKA WYKONANIA - POTRÓJNE I PODWÓJNE SZWY ORAZ LICZNE SOLIDNE RYGLÓWKI WZMACNIAJACE DODATKOWO MIEJSCA SZCZEGÓLNIE NARAŻONE NA ROZERWANIE - 6 KIESZENI, DODATKOWA WZMOCNIONA KIESZEŃ NA METRÓWKĘ - WZMOCNIENIE NA TYLNYCH KIESZEŃIACH - 2 NASZYTE KIESZENIE KOLANOWE POZWALAJACE NA ZASTOSOWANIE WYMIENNYCH NAKOLANNIKÓW - SZEROKIE SZELKI ZE ŚCISŁĄ GUMĄ I SOLIDNYMI KLAMRAMI - WYGODNY I PRAKTYCZNY SYSTEM REGULACJI OBWODU PASA - BARDZO NISKA KURCZLIWOŚĆ, NAWET PO WIELOKROTNYM PRANIU - STABILNOŚĆ KOLORU KOLOR: STALOWY Z DODATKAMI W KOLORZE POMARAŃCZOWYM I CZARNYM.

KAMIZELKA OSTRZEGAWCZA-

: Kamizelka ostrzegawcza z dwoma pasami fluorescencyjnymi -100% poliester - gramatura 120 g/m2 - zapinana na rzep - dwa poziome pasy odblaskowe - idealna dla drogowców - spełnia wymogi normy EN471
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl


Darmowe statystyki